خدمات مهندسی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۷/۰۴

خدمات مهندسی در زمینه اکتشاف و استخراج معادن

شرکت کانی فراوران با دارا بودن کادر مجرب خود سالیان درازی است که در زمینه اکتشاف و استخراج معادن فلزی فعال می باشد. این خدمات طیف وسیعی از پی جویی و اکتشاف تا طراحی استخراج و استخراج ماده معدنی را شامل می شود.

خدمات مهندسی در مطالعات امکان سنجی ذخایر معدنی

این شرکت با داشتن نرم افزارهای مختلف،توان مطالعه امکان سنجی ذخایر معدنی قبل از استخراج را دارد. این کار از هدر رفتن نیرو و امکانات در پروژه هایی که دارای ریسک بالایی هستند جلوگیری می نماید.

خدمات آزمایشگاهی در مورد تجزیه شیمیایی مواد معدنی

آزمایشگاه موجود در کارخانه فراوری این شرکت دارای تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب در زمینه تجزیه مواد شیمیایی و مواد معدنی می باشد. این آزمایشگاه یکی از پیشرفته ترین آزمایشگاههای مواد معدنی در منطقه می باشد.

خدمات کانه آرایی در مقیاس های آزمایشگاهی و نیمه صنعتی

این شرکت توانایی ارائه خدمات کانه آرایی در مقیاس های آزمایشگاهی و نیمه صنعتی را دارد و تا کنون پروژه های زیادی را در این زمینه اجرا نموده است. انجام این آزمایشات برای طراحی خطوط فلوتاسیون قبل از فاز صنعتی، حیاتی و اجتناب ناپذیر می باشد.

تهیه طرح های بهره برداری صنعتی و معدنی

تهیه طرحهای صنعتی و معدنی یکی از خدماتی است که این شرکت ارائه می نماید و تاکنون طرحهای معدنی و صنعتی زیادی در این شرکت تهیه و نهایتاً اجرا شده است.

طراحی، ساخت و نصب کارخانه های فراوری مواد معدنی

این شرکت بادارا بودن دانش فنی و کارشناسان مجرب، توانایی ساخت انواع کارخانه های فراوری مواد معدنی از مرحله طراحی اولیه تا مرحله نصب را دارد.

خدمات پیمان مدیریت پروژه های مختلف معدنی و صنایع معدنی

مدیریت صحیح و بهره برداری اصولی از واحد های صنعتی و معدنی همواره یکی از دغدغه های مدیران و بهره برداران بوده و تجربیات این شرکت برای ارائه خدمات پیمان مدیریت انواع پروژه ها در این زمینه می تواند بسیار راهگشا باشد.

دیدگاه ها بسته شده اند.